V APARTMENT

 Елегантний жіночий інтер’єр, виконаний в кавових та вершкових відтінках, вийшов м’яким, комфортним та елегантним, у дусі сучасного часу.

            Кольористика інтер’єру побудована на поєднанні світлих відтінків стін, які доповнені охристими, коричневими і сірими кольорами, з додаванням яскравих акцентів в меблях і декорі.

Вхідну групу зробили в білих відтінках, уздовж всієї стіни вдалося розмістити систему зберігання для верхнього одягу з фасадами білого кольору. Міжкімнатні та вхідні двері сховались за класичними молдінгами, які додають відчуття мінливої перспективи простору.

            Головне побажання замовника – мінімально втручатися в існуючий простір, тому ми розвивалися в межах, які позначив забудовник. Єдине що ми змінили, це позбулися дверей між вхідною групою і кухнею.

 Квартира двокімнатна, але замовниця побажала зробити другу кімнату кабінетом і гостьовою одночасно, через це вітальня перемістилася в область кухні. Тому нам довелося розігрувати вітальню і кухню в одному ключі і робити кухню більш інтегрованою в загальний простір.

За затишну і теплу атмосферу вітальні та кухні  відповідають сучасні меблі з тактильно приємними на дотик оббивками кольору оксамиту, мармур, фактура дерева, а також сучасне освітлення з золотими елементами, у повітрі панує атмосфера розкішної простоти .

            В зоні сонячної їдальні розташувався елегантний круглий стіл, акцент, в даному випадку, зроблено на розкішній люстрі та мармуровій стільниці. Темно-бірюзовий та шоколадні кольори стали цікавим дуетом для м’якої оббивки стільців. На тлі світлої стіни прекрасно виглядає монохромний диван охристо-теракотового кольору.

            Ніжний і природній інтер’єр спальні виконаний у м’яких відтінках, в якому багато простору світла і повітря. Одним із завдань було створити у спальні шумоізоляцію. Стіна за ліжком мала, на перший погляд, невигідне розміщення пілонів, через що утворилася ніша, яку спочатку ми не розуміли як використовувати. У підсумку ми її обіграли асиметричним вирізом і теплим освітленням, вийшло і класично, і сучасно.

            Навпроти ліжка розташувалась гардеробна кімната, телевізор та затишний дамський стіл. У кабінеті ми розмістили робочий стіл, розкладний диван та місяця для зберігання речей.

виконавець

Dizarch Studio

локація

Greenville

Дата

Лютий 2019

площа

62 м.кв.