Дизайн інтер'єру

Дизайн-проект інтер'єру - це пакет робочої документації, який включає в себе не тільки стильове рішення інтер'єру, але і технічну інформацію для будівельної бригади. Професійно розроблений дизайн-проект дозволяє максимально точно реалізувати всі поставлені завдання. Зазвичай дизайн-проект інтер'єру складається з трьох основних частин: планувальні рішення, візуалізації та комплект робочих креслень.

Комплектація

Ми візьмемо на себе комплектацію об'єкта усіма необхідними чистовими матеріалами, освітленням і меблями. Це значно прискорить процес ремонту. Дизайнер складе графік закупівель і постачання матеріалів на об'єкт, що дозволить уникнути простою бригади. Вам будуть запропоновані перевірені постачальники.

Архітектура

Створення об'єктів архітектури це тривалий і копіткий процес, що включає в себе безліч стадій, починаючи з пошуку архітектурних рішень, складання рамотного технічного завдання, ескізу і закінчуючи оформленням будівельної документації.

допомога при купівлі нерухомості

Консультативний супровід при купівлі нерухомості, стосовно функціонального зонування, оздоблення, інфраструктури і т.п.

Авторський супровід

Супровід проекту включає в себе авторський нагляд, консультації будівельної бригади за проектною документацією, комплектацію та декорування об'єкта. Якщо у Вас немає часу або бажання займатися ремонтом самостійно, то супровід проекту-це те, що Вам потрібно!

предметний дизайн

Індивідуальна розробка предметів інтер’єру та малих архітектурних форм