N&L APARTMENT

Сонячні промені у сучасному ритмі. Концепція полягала в тому, щоб зробити затишний, сучасний та функціональний проект для молодої сімї.

            Ми використали нейтральну кольорову гамму з яскравими фактурами, а колір став лише акцентом.

            Двоповерхова квартира у якій вечірня та денна зони природнім чином  розділені поверхами. Це дозволило зробити на першому поверсі відкритий простір «open space», який перетікає з однієї зони в іншу без перешкод.

            Денна зона першого поверху має неправильну геометричну форму, тому ми використали архітектурний прийом «кутова проекція», через це простір здається набагато більшим та просторішим.

Кухня, їдальня та вітальня об’єднані в один відкритий простір, але на кухні є пілони, які, на прохання замовника, ми зберегли. В майбутньому в них можливо встановити розсувну систему для відсічі запаху їжі. Кухня повністю обладнана побутовою технікою, на якій можна влаштовувати гучні вечірки і романтичні побачення. На кухні встановлено газовий котел, який ми акуратно сховали за кухонними фасадами.

Шафи у кухонній зоні виконані з комбінації шпонованих та пофарбованих фасадів.

             Гостьовий санвузол на першому поверсі дуже компактний, але в ньому ми розташували бетонний умивальник, який стоїть окремо, унітаз та трап, вмонтований безпосередньо в підлогу, для миття велосипедів. Дзеркало інтегроване в плитку, по периметру його LED освітлення, яке переходить на стелю і подовжує лінію світла зі стіни на стелю.

            Ми підібрали обідній стіл – круглий, розкладний, світильник над ним може змінювати своє положення відносно столу, завдяки чому стіл можна переставляти і світильник буде чітко розміщуватися по центру.

Уздовж всіх вікон розташували підвіконня, які поступово переходять в барну стійку, а в затишному еркері причаїлось робоче місце для господині квартири.

В мякій зоні ми зробили акцент на поєднанні брутальної необробленої цегляної стіни та мякого затишного дивану сонячного кольору. Далі нам відкриваються сходи на другий поверх,  під якими ми змогли розмістити гардероб, щоб максимально використати простір, самі ж поручні стали освітленням сходів.

            Замовники захоплюються велосипедним спортом, тому ми продумали місця для зберігання велосипедів.

При плануванні спальні ми намагались максимально вмістити всі меблі які запланували, але виникло питання: «Куди діти шафу для речей»? І тоді ми вирішили зашити простір над сходами і використовувати його як гардеробну. Узголів’я ліжка прикрашає фактурна стіна з 3-D панелей ніжно-фісташкового кольору.

Також побажанням замовника було розмістити акваріум на 200 літрів. Ми його розташували в спеціально обладнану нішу, над якою розмістили 3-D панелі з закарнізним освітленням.

            Дитяча кімната була розроблена в нейтральних кольорах, усі зони легко трансформуються, все мінімалістично, просто і функціонально.

Одним з побажань замовника було, щоб по мірі зростання дитини, була можливість трансформувати кімнату та наповнювати її меблями, виходячи з віку та потреб дитини.

Ми зробили нішу для робочого столу та всю електричну розводку, а в ніші зробили ігрову зону.

У ванній кімнаті на другому поверсі замовник побажав розмістити душову кабіну і ванну, але розміри приміщення не дозволяли це зробити, і ми знайшли цікаву асиметричну ванну, яка в самому широкому місці має 90 сантиметрів, навколо неї сформували нішу, завдяки чому в нас з’явилась повноцінна ванна та душ. Також спроектували місця для сушильної та пральної машини, сховавши їх за меблевими фасадами, і передбачили місця для систем зберігання.

Виконавець

Dizarch Studio

локацыя

ЖК Зірковий

Дата

Грудень 2018

площа

87 м.кв.