OFFICE PASTRANS

          

            Функціональний мінімалізм, універсальна територія, сприятлива атмосфера спонукає до продуктивної праці. Наша концепція полягала у створенні приміщення яке б давало відчуття благополуччя та довіри.

Одним із завдань при проектуванні офісу було вписатися в певний бюджет з мінімальними оздоблювальними роботами та організацією робочого простору на невеликій площі.

            Інтер’єр офісу безпосередньо впливає на створення іміджу компанії і на її положення на ринку, тому ми створили відкритий робочий простір та відкриті поверхні. Основа інтер’єру виконана в нейтральній кольоровій гаммі з додаванням фактури світлого дерева. Було введено велику кількість бетону, штукатурки і відкритих стелажів з металу і дерева.

 Цеглу, яка залишилась від забудовника ми пофарбували в білий колір, на підлогу поклеїли ПВХ покриття з декором під бетон, а на стелі залишили монолітне бетонне перекриття з відкритою проводкою чорного кольору.

            Кабінет керівництва формує основне враження про компанію, він повинен створювати відповідну атмосферу довіри, в приміщенні ми максимально опрацьовали стіни: використали фактурні панелі з мідними вставками, декоративну штукатурку, паркетну дошку шоколадного відтінку; в зашитій стелі зробили гіпсові світильники. Текстиль, закарнізне світло, вишукана софа та шкіряне крісло кон’ячного кольору наповнюють простір лиском та вишуканістю.

            Замовник, а він же керівник компанії, веде здоровий спосіб життя та займається спортом, тому одним із його побажань був душ в офісі.

            Також спроектували кухню для співробітників компанії, з усією необхідною технікою для комфортного перебування на роботі.

виконавець

Dizarch Studio

локація

ЖК Славутич

Дата

Червень 2019

площа

80 м.кв.