OFFICE ORAC

Інтерєр офісу красномовно говорить про діяльність напрямку компанії. Але спочатку замовники не хотіли демонструвати свою продукцію в офісі, аргументуючи це наявністю численних шоурумів, в яких можна все подивитися. В процесі планування та моделювання продукція таки почала з’являтися в інтер’єрі, а в деяких кабінетах була головним стрижнем його.

            Замовники повністю довірилися нашому смаку і ми мали повну свободу планування та максимально розкрили своє бачення цього офісу.

            Ми змогли створити найбільш оптимальний і комфортний простір для продуктивної роботи співробітників. Офіс вийшов креативним, деталізованим, енергійним, яскравим та сприятливим до творчості, він заряджає оптимізмом і бадьорістю.

            У вхідній групі ми зробили навісні молдінги з лінійним світлом, а грамотне освітлення – запорука ефективної роботи співробітників. Кожен кабінет має спокійну кольорову основу з додаванням яскравих акцентів. Молдінги з освітленням, теплий відтінок дерева, книжкові шафи – все це додає затишку та налаштовує на спокійну продуктивну роботу.

Маючи таку кількість якісної продукції ми не змогли втриматися і максимально використали її в кожному приміщенні.

На кухні співробітники мають змогу не тільки скористатися сучасною технікою і пообідати, а також відпочити за чашечкою кави та насолодитися спокійним і повним життям, місцем, схожим на затишне кафе. В обідній час тут панує умиротворена і сімейна атмосфера.

            Відмінними рисами інтер’єру стали «ломані» геометричні форми на стінах та підлозі, пофарбовані в яскраві кольори, 3-D панелі, а також сучасні надписи на стінах, дверях та меблях. Молдінги надають фактури, розбиваючи простір у вертикальній площині.

виконавець

Dizarch Studio

локація

Київ, Україна

Дата

Січень 2019

площа

149 м.кв.