At house

Двоповерховий таунхаус з мансардним поверхом для молодої сім’ї, яка любить багато читати.

Дах будинку має дуже великий кут покрівлі, через це на другому поверсі з’явилось багато невикористаного простору, приблизно 4 метри. Ми запропонували використати цю висоту: зробили додаткове перекриття (мезанін), на якому розмістили бібліотеку з металевим поруччям та прихованою «секретною» кімнатою для читання і відпочинку, в яку можна потрапити через спальню та приховані двері самої бібліотеки.

В спальні використали нейтральну кольорову гаму в сірих відтінках, що забезпечило максимум відкритого та вільного простору з чіткими і гладкими лініями.

В дитячих кімнатах також високі стелі, вони дозволили нам зробити додатковий рівень ігрової зони, завдяки якому ми розвантажили основну дитячу кімнату. Натягнули сітку, на якій діти зможуть гратися та стрибати.

При оформленні кухні-вітальні ми створили відчуття комфорту та затишку: вбудована кухня, шпоновані панелі, розсувні системи, м’який диван трав’янистого кольору. Також спроектували гостьову-медійну кімнату з шумопоглинальними панелями, які стали елементами інтер’єру і добре справляються зі своїм завданням.

виконавець

Dizarch Studio

локація

Solo Home

Дата

Листопад 2019

площа

134 м.кв.