АG Apartment

 Від забудовника нам дістався надто великий передпокій з мінімальною функціональністю, ми зменшили його простір і скомпонували розташування взуття та одягу таким чином, щоб це не впливало на загальний простір.  

  Кухня-вітальня вийшла дуже сонячна тому ми змогли використати монохромну і темну кольорову гамму для стін та меблів, з використанням акцентів у вигляді дерев’яних елементів.

 Шляхом використання яскравих акцентів на темному монохромному фоні інтер’єр виглядає цікаво і неординарно. Головне побажання замовників було зробити дитячу кімнату нейтральну за гендерною ознакою та спроєктувати її одразу для тинейджера, а не для маленької дитини.

 Проблему, яка виникла під час роботи над улаштуванням каналізації санвузла, ми вирішили за допомогою подіуму, завдяки якому змогли поставити окремо стоячу ванну.

Замовники виявили бажання додати мідні елементи в інтер’єр спальні. Стіна за ліжком виконана з двох частин: перша з декоративного тиньку, з додаванням міді, інша — з меблевих панелей, з мідними вставками. Стіну навпроти пофарбували у світло-сірий колір, встановили молдінги Orac Decor, що додало приміщенню вишуканості.

Господар квартири захоплюється музикою, тому в кабінеті ми розташували фортепіано та зробили розсувні двері, які ізолюють спальню.

виконавець

Dizarch Studio

локація

ЖК Галактика

Дата

Травень 2020

площа

96 м.кв.